اسامی برگزیدگان بخش آقایان چهل‌و‌یکمین مسابقات سراسری قرآن

 

گروه مسابقات ــ چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم پایان یافت و نفرات برتر رشته‌های مختلف این دوره از مسابقات معرفی شدند.

 

اسامی برگزیدگان بخش آقایان چهل‌و‌یکمین مسابقات سراسری قرآنبه گزارش خبرنگار ایکنا اعزامی به اراک، چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شب گذشته، ۱۵ مهرماه به‌کار خود پایان داد و مراسم اختتامیه آن نیز امروز، ۱۶ مهرماه در مجموعه کوه نور و به‌منظور تجلیل از برگزیدگان رشته‌های مختلف برگزار می‌شود.
با پایان یافتن این مسابقات چهره نفرات برتر تمامی رشته‌های بخش آقایان مشخص شده است که به شرح زیر است.
رشته تفسیر قرآن  
محمدرضا بخشی: ۸۷.۴۵
مرتضی ولی‌زاده: ۷۷.۹
وهاب دانش‌پژوه: ۷۷.۴
سیدمجتبی جلیل‌زاده: ۷۷.۳۵
صاحب شریفی: ۷۶.۸
مرتضی خرمی: ۷۶.۴۵
رشته حفظ موضوعی قرآن  
هاشم وحیدیان از خراسان رضوی ۱۰۸,۱۵ امتیاز نفر اول
حسین فرخی مقدم از ایلام با ۱۰۷,۶۵ امتیاز نفر دوم
مصطفی فریدونی از خراسان جنوبی با ۱۰۷,۵ امتیاز نفر سوم
علی بدری از تهران با ۱۰۳,۱۳ امتیاز نفر چهارم
محمدرضا اسماعیل‌پور از یزد ۱۰۲,۷۳ امتیاز نفر پنجم
مهدی میرزایی از مرکزی با ۹۴,۶۹ امتیاز نفر ششم
رشته حفظ احادیث و معارف قرآن  
علی فتحی از خراسان رضوی با ۶۶,۳۰ امتیاز نفر ششم
مهدی حکیمی‌راد از گیلان با ۶۹,۶۰ امتیاز نفر پنجم
سیدرضا کاظمی از مازندران با ۷۱,۹۰ امتیاز نفر چهارم
فرشاد فرهنگ از تهران با ۸۱,۲۰ امتیاز نفر سوم
علی سرخکی از فارس با ۸۵,۱۰ امتیاز نفر دوم
احمد سلیمانی از خوزستان با ۹۰,۰۶ امتیاز نفر اول
رشته همسرایی
گروه هم‌سرایی و هم‌خوانی میعاد از خوزستان با امتیاز ۸۴,۳۴ اول
گروه هم‌سرایی و هم‌خوانی آل یاسین از خوزستان با امتیاز ۸۳,۸۳ دوم
گروه هم‌سرایی و هم‌خوانی الانوار از خوزستان با امتیاز ۸۳,۶۱ سوم
گروه هم‌سرایی و هم‌خوانی العباد از خوزستان با امتیاز ۸۳,۱۴ چهارم
گروه هم‌سرایی و هم‌خوانی ثامن الحجج(ع) با امتیاز ۸۱,۶۰ پنجم
گروه هم‌سرایی و هم‌خوانی شمس از تهران با امتیاز ۸۱,۶۰ ششم
رشته دعاخوانی 
مهدی ضیافتی از یزد نفر اول
مهدی خطیب از البرز نفر دوم
علی عرب از آذربایجان غربی نفر سوم
سجاد براتی از چهارمحال و بختیاری نفر چهارم
شهاب امانتچی از لرستان نفر پنجم
رشته اذان 
حسام قانعی از فارس نفر اول
محمدرضا نمازی از گیلان نفر دوم
مجتبی محمدی‌زاده از گلستان نفر سوم
مجتبی کریمی از مازندران چهارم
وحید باقرنژاد از تهران پنجم
رشته قرائت ترتیل 
مجید شمخانی از همدان عالی
سیدحجت ترحمی از خراسان رضوی عالی
سیدحامد حسینی از خراسان رضوی عالی
مهدی کشاورز از فارس ممتاز
امین صیدی از کرمانشاه ممتاز
فؤاد مولودی از کردستان ممتاز
رشته حفظ ۱۰ جزء
رضا علی‌نژاد از بوشهر عالی
میثم یوسفی از مرکزی عالی
محمد سیلاوی از خوزستان عالی
وحید ترکمان دهنوی از مازندران عالی
علی سبزه از خراسان رضوی عالی
علی قنبری از البرز ممتاز
رشته حفظ ۲۰ جزء 
ایمان شیخ از بوشهر عالی
حسام فیوضی از خراسان‌رضوی عالی
مجتبی قدبیگی از تهران عالی
سیدامیدرضا رحیمی از گیلان ممتاز
رضا حسنی از خراسان رضوی ممتاز
رشته قرائت تحقیق 
مهدی غلام‌نژاد از تهران ممتاز 
حمیدرضا مقدسی از قم ممتاز 
هادی موحدامین از تهران ممتاز 
حسین پورکویر از خراسان رضوی عالی 
مجتبی محمدبیگی از تهران عالی 
مختار دهقان از خراسان رضوی عالی 
سیدامید حسین‌نژاد از خراسان رضوی شایسته تقدیر 
حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی شجاع از خراسان رضوی شایسته تقدیر 
رشته حفظ کل قرآن  
محمدجواد مرادی از قم ممتاز 
رضا گلشاهی از خراسان رضوی ممتاز 
نوید رزمجو از فارس ممتاز 
سعید علی‌اکبری از قزوین عالی 
محمدرسول تکبیری از تهران عالی 
محمدعلی شریعتی عالی 
سعید شاهرخی عالی 
حسین درستکار عالی محمد خاکپور از خراسان رضوی عالی 
ابوذر کرمی از مرکزی عالی

یادآور می‌شود در مراسم اختتامیه از برگزیدگان رشته‌های قرائت تحقیق و حفظ کل قرآن کریم تجلیل به‌عمل می‌آید. برگزیدگان سایر رشته‌ها در روزهای گذشته مورد تجلیل قرار گرفته‌اند.

به اشتراک بگذارید :