آزمون های سراسری قرآن و عترت ترجمه و مفاهیم نهج البلاغه

به گزارش روابط عمومی موسسه قرآن و نهج البلاغه قم، علاقه مندان به شرکت در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در تاریخ ۱۰ اسفند در سراسر کشور بصورت کتبی و چند گزینه ای برگزار می شود می توانند در رشته مفاهیم نهج البلاغه سطح ۲ کتاب راه روشن را از موسسه قرآن و نهج البلاغه قم تهیه نمایند.
شایان ذکر است کتاب راه روشن که به عنوان محتوای مسابقات سراسری آزمون مشترک مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و معاونت قرآن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ۱۰ اسفند برگزار می شود، از سوی موسسه قرآن و نهج البلاغه قم چاپ گردیده است.
علاقه مندان می توانند برای تهیه کتاب با تلگرام ۰۹۹۰۴۵۷۱۵۲۴ و یا تلفن ۰۲۵۳۷۷۴۵۴۸۰ داخلی ۱۱۰ و ۱۱۴ درخواست خود را اعلام نمایند.

قیمت پشت جلد کتاب ۱۲ هزار تومان است که با تخفیف با مبلغ ۸ هزار تومان در اختیار علاقه مندان قرار میگیرد. عزیزانی که مایل به تهیه کتاب مذکور هستند می توانند به آدرس ذیل مراجعه نمایند.

قم-خیابان صفائیه-کوی ۲۸-اولین چهار راه سمت چپ – کوچه ۳ – پلاک ۷۸ دفتر مرکزی موسسه قرآن و نهج البلاغه

عزیزانی که از سایر شهرستانها هستند در صورتی که نیاز به ارسال کتاب از طریق پست داشته باشند، می توانند به شرح ذیل اقدام نمایند.

برای تهیه و ارسال یک جلد کتاب راه روشن با هزینه پستی مبلغ ۱۴ هزار تومان

و برای دو جلد، ۲۴ هزار تومان

و برای سه جلد، ۳۵ هزار تومان

و برای پنج جلد ۵۲ هزار تومان

و برای ده جلد، ۹۲ هزار تومان

و برای ۱۵ جلد، ۱۳۵ هزار تومان

و برای ۲۰ جلد ۱۷۷ هزار تومان

و برای ۳۰ جلد با هزینه پست، ۲۶۲ هزار تومان

به شماره حساب ۱۶۸۰۴۷۳۳۶۷ بانک ملت و یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۶۰۹۱۳۷۲۹ به نام موسسه قرآن و نهج البلاغه واریز نموده و سپس فیش واریزی را از طریق شماره تلگرام ۰۹۹۰۴۵۷۱۵۲۴ به موسسه اطلاع داده تا کتابها به آدرس دقیق پستی که اعلام می نمایید برای شما ارسال شود.

به اشتراک بگذارید :