اطلاعيه برگزاری آزمون نظری و عملی طرح ارزيابی قاريان و مدرسان قرآن

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

اين شورا در خصوص جزئيات برگزاری آزمون نظری و عملی اولين و دومين دوره طرح ارزيابی قاريان و مدرسان قرآن كريم اطلاعيه‌ای صادر كرد، متن اطلاعيه به شرح زير است:


ضمن آرزوی موفقيت برای شما داوطلب گرامی، جهت هر چه بهتر برگزار شدن فرايند آزمون نظری و عملی اولين و دومين دوره طرح ارزيابی قاريان و مدرسان قرائت قرآن كريم، لطفاً موارد ذيل را به دقت مطالعه فرماييد.


فرآيند برگزاری آزمون نظری(كتبی) رأس ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 17 اسفندماه 1391 در محل تهران، بزرگراه رسالت، روبروی مصلی، مجتمع امام خمينی (ره)، حسينيه‌الزهراء (س) آغاز خواهد شد. بديهی است عدم حضور در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه طرح می‌باشد.


كارت ورود به جلسه، قبل از شروع آزمون و در محل آزمون توزيع خواهد شد؛ لذا داوطلبان محترم می‌بايست با ارائه اصل كارت ملی و شماره پرونده پنج رقمی خود به مسئول پذيرش، كارت ورود به جلسه را دريافت نموده و در صندلی مربوطه مستقر شوند.


از آنجايی كه در آزمون نظری، به تعداد رشته‌ها و گرايشات 11 پاسخ‌برگ و دفترچه سؤال وجود دارد، لازم است داوطلبان پس از استقرار در صندلی خود، اطلاعات درج شده روی كارت، صندلی، پاسخ‌برگ و دفترچه سؤال خود را بررسی نموده و هرگونه مغايرت را سريعاً به مسئول سالن اطلاع دهند.


پاسخ‌برگ‌ها به صورت تستی بوده و برای هر داوطلب پاسخ‌برگ منحصر به فرد از قبل چاپ شده است. داوطلبان می‌بايست خانه گزينه صحيح را با مداد مشكی نرم، كاملاً پر نمايند. البته برای برخی گرايش‌ها كه سؤالات تشريحی دارند، پاسخ‌برگ جداگانه در اختيار گذاشته می‌شود. ضمناً پاسخ به سوالات در كليه مفاد آزمون، مشمول نمره منفی نمی‌شود.


با توجه به اين كه آزمون‌های عملی قاريان و مدرسان درجات 3 و 4 در بعد از ظهر روز پنجشنبه 17 اسفندماه برگزار می‌شود، لازم است پس از استراحت، اقامه نماز ظهر و صرف ناهار، به مكان آزمون عملی مراجعه كرده و رأس ساعت اعلام شده در محل حضور پيدا كنند.


جهت كسب اطلاعات بيشتر و طرح پرسش‌های خود می‌توانيد با دبيرخانه طرح ارزيابی به شماره تلفن 88493813 يا تلفن همراه 09337137973 تماس حاصل كنند.


: iqna

بازدیدها: 0

کانال موسسه قرآن و نهج البلاغه را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای ورود به مدرسه کلیک کنید