نفرات برتر سی و چهارمين دوره مسابقات سراسری قرآن شكوفه‌ها تجليل شدند

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

نفرات برگزيده رشته‌های قرائت، ترتيل، حفظ كل، حفظ 20 جزء و اذان سی و چهارمين دوره مسابقات سراسری قرآن شكوفه‌ها، شب گذشته، 6 اسفندماه در مراسم اختتاميه اين دوره از مسابقات در جوار بارگاه ثامن الحجج(ع) مورد تجليل و تقدير قرار گرفتند.


بر اساس اين گزارش رشته قرائت تحقيق، سجاد انصاری‌پور از خراسان رضوی نفر اول، محمدرضا زينلی از اصفهان نفر دوم، ابوالفضل طبسی از خراسان رضوی نفر سوم، سعيد عبدی از تهران نفر چهارم، اميرحسين حيدری از استان تهران نفر پنجم و سيد محمد حسينی‌پور از سمنان نفر ششم اين رشته شدند.


همچنين در رشته قرائت ترتيل رضا عربی مهربانی از تهران، رضا تاج‌آبادی از خراسان رضوی، حسين فرامرزی از مركزی، محمدامين دمساز از خراسان رضوی و علی صالح منش از قم نفرات اول تا پنج اين رشته را به خود اختصاص دادند.


در رشته اذان نيز سيد‌طاها حسينی از بوشهر، علی قلی‌زاده از خراسان شمالی، سيد‌محمد حسينی‌پور از سمنان، محمد بابا از قزوين و سجاد صادقی از كرمان نفرات برگزيده اين دوره از مسابقات سراسری قرآن شكوفه‌ها در رشته اذان شدند.


بر اين اساس رضا نژادتبريزی از اصفهان، محمدداوود فلاحی از يزد، مهدی قشملی از آذربايجان غربی، محسن محمدی از اصفهان و سيد حامد عزيزنژاد از تهران نفرات اول تا پنجم رشته حفظ 20 جزء هستند.


همچنين در رشته حفظ كل ميلاد عاشقی از آذربايجان شرقی، محمدمهدی حق‌گويان از تهران، مصطفی دباغ از قم،حسين مهدی‌زاده از آذربايجان غربی و محمد كريمی از زنجان نفر برتر اين رشته بودند.


يادآور می‌شود، در سی و چهارمين دوره مسابقات قرآن كريم پسران در مقطع شكوفه‌ها 148 نوجوان زير 16 سال در رشته‌های حفظ، قرائت، ترتيل و اذان طی سه روز رقابت‌های خود را انجام دادند كه در نهايت از هر رشته 5 برگزيده شب گذشته، 6 اسفندماه تجليل شدند.


: iqna

بازدیدها: 3

کانال موسسه قرآن و نهج البلاغه را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای ورود به مدرسه کلیک کنید