پس از 4 روز رقابت در قم؛ نفرات برتر مسابقات ملی حفظ و مفاهیم نهج البلاغه معرفی شدند

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

به گزارش روابط عمومی موسسه قرآن و نهج البلاغه، مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات ملی حفظ و مفاهیم نهج البلاغه شنبه شب با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر میرباقری استاد حوزه علمیه قم و حجت الاسلام والمسلمین محمد رضازاده جویباری رییس موسسه قرآن و نهج البلاغه کشور و حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در فرهنگسرای جوان برگزار شد.


نفرات برتر این مسابقات پس از چهار روز رقابت در رشته های مختلف معرفی شدند.


در رشته حفظ کل نهج البلاغه و حفظ صحیفه سجادیه حمید چنانی از اهواز به رتبه برتر دست پیدا کرد.


در رشته حفظ کل خطبه ها بخش برادران جواد کرمی از قم و در رشته حفظ کل خطبه های بخش خواهران محدثه دانشمند از کاشان به مقام برتر رسیدند.


در رشته حفظ 110 خطبه نهج البلاغه بخش برادران محمدعیوض اشرفی مقام اول و محمدباقر محقق به مقام دوم رسیدند، و آقای سیدمحمد جاوید مدقق، محمدمهدی رجبی و محسن علی امیری به رتبه های سوم، چهارم و پنجم دست پیدا کردند.


در رشته حفظ 110 خطبه بخش خواهران مریم صادقی طاهری حایز رتبه برتر شد.


در حفظ کل حکمت های نهج البلاغه سیدمحمد جاوید و محمدرضا ابراهیم آبادی مقام های اول و دوم بخش برادران و فضه قدیریان و زهرا خبازی و زهرا سادات سیروس نژاد مقام های اول تا سوم بخش خواهران را ازآن خود کردند.


هادی چنانی از اهواز و منیره طالبیان از کاشان نیز رتبه های برتر رشته حفظ نامه های نهج البلاغه را به دست آوردند.


احمد محمدزاده نوغانی از مشهد، حسن مرادی مزرعه نو از تهران، حسین محمودی نسب از رامسر و نبی الله باجلان از قم رتبه های اول تا چهارم رشته مفاهیم نهج البلاغه بخش برادران و بهاره موسوی از لرستان، راضیه لشکری از شیراز، مینا صفی لو از کرج، مریم سادات شریفی از اصفهان و ملیحه راستی از اصفهان نیز مقام های اول تا پنجم رشته مفاهیم نهج البلاغه در بخش خواهران را کسب کردند.


همچنین در رشته مفاهیم قرآن بخش برادران محمد تقی ابدال از اصفهان، ابراهیم حسام پور از فارس، یونس جمالی از قم، احمدعلی قدیری از اصفهان و رامین اسلام دوست از بندرانزلی حایز رتبه های اول تا پنجم شدند. مهرنوش صف شکن از شیراز، ندیمه حسام پور از فارس، حمیده ابراهیمی از ایلام، زهرا زرگران از اصفهان، فاطمه احمدلو از قم و محدثه محتجبی از تهران نیز مقام های اول تا پنجم رشه مفاهیم قرآن بخش خواهران را به دست آوردند.


شایان ذکر است علاوه بر اسامی فوق الذکر، یکصد و ده نفر از کسانی که در آزمون های حضوری رشته ی مفاهیم قرآن و نهج البلاغه حائز حدنصاب لازم گردیده بودند به قید قرعه برای سفر زیارتی کربلا و نجف، برگزیده شدند که اسامی آنان به شرح ذیل اعلام می شود:

















































































































































































































































































































































































































































































































































نام


نام خانوادگی


نام پدر


شهر


گوهر


ابراهیمی


عباس


آزادشهر


معصومه


احمدی


حیدر


بوشهر


رامین


اسلام دوست


صفرعلی


بندرانزلی


فاطمه زهرا


اصغری


غلامرضا


کرمان


زهرا


اصلانی


فتح اله


اصفهان


زینب


افشاری


علی ا…


قم


الناز


اقبال


عباس


مشهد


سیدمحمد


اکبری


سیدجواد


ورامین


منا


امانی


محمد


قزوین


نورالدین


امیدی


عیسی


کرمانشاه


محمد حسین


امیر سالاری


قباد


جهرم


رشیده


امینیان


غلامحسین


شهرکرد


راضیه


آریامنش


مهدی


عشق آباد- طبس


مریم


بارانی


عباس


بم-بروات


مهدی


بازیارحقیقی


احمد


دشتستان


اکبر


بیات


علی


قم


صفیه


بیدگلی


ناصر


اصفهان


علی اکبر


پارچه باف وطن


جلیل


مشهد


زهرا


پوراحمد


رحیم


ارومیه


حسین


پیروی


ابراهیم


بادرود


عادل


پیشه ور


علی اکبر


بیرجند


راضیه


ترکاشوند


نورخدا


قم


ذبیح اله


توکلیان


نورعلی


آباده


مرتضی


جعفری


شکرالله


مهران


مریم


جهان پرور


سهراب


دامغان


شیما


جهانگیریان


کرج


شکرالله


حاجب زاده


محمدعلی


کاکی


هادی


حجتی


محمد


تبریز


مریم


حسنی


سیدبیوند


ورامین


عصمت السادات


حسینی


سید موسی


مازندران


کلثوم


حیدری


احمد


گرمک


هادی


خدابنده لو


حجت ا…


قزوین


حسین


خدمتگزار


اکبر


مشهد


طاهره


دادفر


ا… کرم


ایلام


عبداله


دانشجو


اصغر


قم


سمیه


دهاقین


جعفر


خوانسار


زهرا


دهنوی


رمضان علی


نیشابور


فاطمه


دیوبار


علی


عنبرآباد


افشین


ذوالفقاری


بیجار


حسین


رضایی


کرکوند


قهرمان


رضایی کلور


قم


لیندا


رضائیان حسینی


محمد صادق


کازرون


فاطمه


رنگ آمیز


حسن


همدان


غلامرضا


زارعی


بوشهر


آسیه


زندوانی


مرادعلی


نایین


انسیه


سخایی منش


علی اکبر


خورموج


مهدی


سعیدی بزرگ


محمد


شیراز


حامد


سلمانی گراد


علی


استهبان


صغری


سوری لکی


کرم رضا


خرم آباد


مریم


سوگندی


رمضانعلی


نیشابور


هما


سیاهکالی مرادی


صاحبعلی


قزوین


مصطفی


شعبانی


مجتبی


قم


خدیجه


شعبانی


صالح


بناب


زهرا


شکرعلیزاده


اکبر


قم


منصوره


شیردل


علی جان


بجنورد


معصومه


صادقی


اکبر


رفسنجان


بتول


صادقی کهنی


محمد


راور


علی اکبر


صالحی


جعفرقلی


شهرکرد


عفت


ضیایی فرد


اکبر


مشهد


نرگس


عباس آوند


احمد


یاسوج و بویراحمد


فاطمه


عباسی دهنوی


غلام


شهرکرد


فائزه


عطفی


اصغر


چالوس


فاطمه


علاقه بند


علی اکبر


قم


صدیقه


علمشاهی


علی آباد کتول


روح اله


علمی


اصغر


تهران


فاطمه


علی آبادی


عزت ا…


اراک


سولماز


غلامی


اسدالله


خدابنده


زینب


فتحی


تبریز


پریناز


فرجیان بناب


ابوالفضل


بناب


زکیه


فرهادی


ابراهیم


تنکابن


رضا


فلاح علی آباد


محمدحسین


یزد


مرتضی


فوچایی


حبیب آقا


نقده


مریم


فیروز پور


میرحسین


خرم آباد


مهین


فیروزآبادی


حسین


رفسنجان


آزاد


قادری


رحمان


سردشت


راضیه


قائدی


امامقلی


بوانات


کفایت


قدمی


محمد


آبدانان


علی


قربانژاده


محمد


نقده


ملیحه


قلعه ای


فرج اله


اراک


اعظم


کارگری


محمدحسن


سبزوار


محمد


کایر زارع


بارونی


اهواز


زهره


کایزری


محمدعلی


نیشابور


طاهره


کریمی احمدآبادی


علی


قم


آمنه


کوثری


محمد


زرند


مریم


لطفی


حسن


فلاورجان


ناهید


مالکی


بیژن


شوشتر


نرجس


مالمیر


عباس


بندرعباس


طاهره


محمدی


اکبر


شیراز


سمیه


محمدی


اسرافیل


تبریز


سیده بتول


محمدی


قم


نسرین


محمدی


معروف


زنجان


پروین


مخبر


محمد


نی ریز


آرزو


مرسلی


سیدابراهیم


اهواز


منصوره


مفیدی


حسن


تهران


مریم


مقصودزاده


حسنعلی


بجنورد- شیروان


عبدالرحمن


مقیمی تادوانی


حسین


شیراز


مریم


ملکی


کیومرث


مبارکه


معصومه


ممبینی


ابراهیم


صومعه سرا


رضا


موسایی


غلام


اهواز


فخرالدین


موسوی


علی


اصفهان


معصومه


میرزازاده


حسین


اردکان


علی


ناصری


محمد


تویسرکان


فاطمه


نوری


نادعلی


لنجان


زهرا


وارسته دموچالی


محمدعلی


لاهیجان


 


گفتنی است ششمین دوره ی مسابقه ی ملی حفظ و مفاهیم نهج البلاغه، با مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن خدمات فرهنگی ایرانیان، به همت مؤسسه قرآن و نهج البلاغه برگزار شده است.


پایان پیام/

بازدیدها: 35

کانال موسسه قرآن و نهج البلاغه را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای ورود به مدرسه کلیک کنید