بارگذاری آيين‌نامه داوری مسابقه قرآنی «تسنيم» در پايگاه دارالقرآن

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

سازمان دارالقرآن الكريم با همكاری شورای توسعه فرهنگ قرآنی و آستان مقدس حضرت عبدالعظيم الحسنی‌(ع) و ادارات كل تبليغات اسلامی استان‌ها، اقدام به برگزاری اولين دوره مسابقات مفاهيم، حفظ و قرائت قرآن كريم ويژه مديران و كاركنان دستگاه‌های فرهنگی كشور كرده است.


تعداد سه هزار و 313 نفر در اولين دوره مسابقات قرآنی تسنيم كه در دو مرحله استانی و كشوری برگزار می‌شود، اقدام به ثبت نام كرده‌اند. آئين‌نامه داوری و فرم‌های داوری جهت اطلاع متسابقان و علاقه‌مندان به نحوه قضاوت در مسابقات قرآن بر روی پايگاه اطلاع‌رسانی سازمان دارالقرآن به نشانی www.telavat.ir قرار گرفته است.


اين مسابقات تحت عنوان «تسنيم» و با هدف جلب حضور حداكثری كاركنان دستگاه‌های فرهنگی در جهت انس با قرآن كريم و ايجاد فضای قرآنی در جامعه در رشته‌های مفاهيم‌، حفظ و قرائت (تحقيق و ترتيل) برگزار می‌شود.


مرحله استانی اين مسابقات به همت ادارات كل تبليغات اسلامی استان‌ها در مرحله كتبی 9 آذرماه سال جاری برگزار و نفرات اول تا سوم هر رشته، جهت شركت در مرحله كشوری به سازمان دارالقرآن الكريم معرفی می‌شوند.


مسابقات كشوری در بهمن‌ماه سال جاری به همت سازمان دارالقرآن الكريم برگزار شده و هدايای برگزيدگان (نفرات اول تا سوم هر رشته) طی مراسمی اهدا می‌شود.


: iqna

بازدیدها: 1

کانال موسسه قرآن و نهج البلاغه را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای ورود به مدرسه کلیک کنید

مدرسه هنر تلاوت