پس از 4 روز رقابت در قم؛ نفرات برتر مسابقات سراسری حفظ قرآن کریم معرفی شدند

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

به گزارش ستاد خبری دوازدهمین دوره مسابقات سراسری حفظ قرآن کریم برگزیدگان شعب موسسه قرآن و نهج البلاغه، مراسم اختتامیه دوازدهمین دوره مسابقات سراسری حفظ قرآن کریم برگزیدگان شعب موسسه قرآن و نهج البلاغه جمعه شب با حضور احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام زضازاده و دکتر علی رضازاده جویباری و با معرفی نفرات برتر در رشته های 3، 5، 10، 15، 20 جزء و کل قرآن کریم در مجتمع فرهنگی یاوران حضرت مهدی(عج) برگزار شد.


در رشته حفظ کل زیر 16 سال آقایان، رضا اصلانی خواه از تویسرکان حائز رتبه برتر شد، و محمد مهدی رضایی و سیدقاسم سیدیان از قم و علیرضا مرادی از کلیشاد نیز حایز رتبه های اول تا سوم حفظ کل بالای 16 سال شدند.


در رشته حفظ کل قرآن کریم در بخش بانوان، صدیقه خالقی از بابل به مقام اول رسید، حکیمه ناصری و اسراء کربلایی هر دو از قم به مقام دوم و سوم رسیدند.


همچنین زینب سجادی زاده، زینب رجب نژاد، زهرا دباغ و زهرا نجفی همگی از قم به ترتیب رتبه های اول تا چهارم را در رشته 20 جزء بانوان کسب کردند.


در رشته 20 جزء بخش آقایان امیرحسین یوسف زاده از بابل حایز رتبه اول شد و علی شهیدی راد و روح الله غلامرضایی زاده از رفسنجان به مقام های دوم و سوم رسیدند.


محمدعلی وکیلی از ساوه و محمدباقر ناصری از قم به ترتیب به مقام های اول و دوم رشته 15 جزء آقایان دست پیدا کردند، همچنین سیده زهرا موسوی از قم رتبه اول این رشته در بخش خواهران را به دست آورد و صفیه سادات هاشمی از مشهد مقدس، طیبه صابری علی آباد و محدثه ایزدپناه از رفسنجان نیز سوم و چهارم شدند.


در رشته 10 جزء آقایان محمد رضایی و سید اسحاق حسینی هردو از قم مقام های اول و دوم را کسب کردند، در رشته 10 جزء بالای 16 سال بخش خواهران زهرا علی عسگری و سیده فاطمه موسوی از قم اول و دوم شدند و مرضیه راست کردار از دهدشت، زینب بقالی از رفسنجان، فریده شیرافکن از بابل، زینب صداقت پیشه از جهرم و محبوبه زارع عسگری از رفسنجان رتبه های سوم تا هفتم را کسب کردند.


مریم نظری از ساوه، حدیثه شفیعی از غرق آباد و فاطمه سلیمی از ساوه نیز مقام های اول تاسوم رشته 10 جزء زیر 16 سال بانوان را به دست آوردند.


همچنین در رشته 5 جزء بالای 16 سال بخش آقایان نیما بلدی از فولادشهر،علی محمد ایرانپوری از تویسرکان و سجاد کاروند از توسیرکان اول تا سوم شدند و در رشته 5 جزء زیر 16 سال آقایان نیز امیرمحمد مصطفی زاده، محمد حسین اکبری، ابوالفضل احمدی و سید محمدحسین حسین نژاد همگی از بابل اول تا چهارم شدند.


در رشته 5 جزء بالای 16 سال بخش بانوان منصوره شولکی از غرق آباد، مریم نمکی از تهران، حمیده سرلک از الیگودرز اول تا سوم شدند و زهرا علیزاده، عصمت شمسی، مریم معصومی و طیبه پناهنده از رفسنجان و فاطمه خلاصیان از بابل نیز چهارم تا هشتم شدند.


اطهره شمسی زاده از رفسنجان، زینت الشریعه فروزان از دهدشت، فاطمه پوررمضان از بابل، حدیثه نجیب مردان لو و آمنه عالی از غرق آباد مقام های اول تا پنجم رشته 5 جزء زیر 16 سال بانوان را کسب کردند.


در رشته 3 جزء بالای 16 سال در بخش بانوان، لیلا خسروی از قم به مقام برتر رسید، شکوفه رحمانی و مرجان بشکویی از رفسنجان دوم و سوم شدند و حمیده حسن پور از شاهین دژ، شیما رحمانی از رفسنجان و زهرا ترابیان از بابل نیز چهارم تا ششم شدند.


سیده فاطمه مطهری نیا و مهدیس توکلی از بابل رتبه های اول و دوم را کسب کردند و زهرا شوشتری از قم به مقام سوم رسید.


در رشته 3 جزء آقایان دانیال شوبی از بابل به مقام اول رسید و مجید رازقی منصور از بابل، سید امیرحسین برهانی از بابل، محمد بلوردی از سیرجان و حسن مفیدی از بابل دوم تا پنجم شدند.


همچنین در این مراسم از سه تن از خردسال ترین حافظان قرآن کریم شرکت کننده در این دوره از مسابقات به نام های مبینا رییسی و محمد مهدی مرادی حافظ 5 جزء و محمد کاظم بقال زاده حافظ سه جزء از قرآن کریم تجلیل شد.


گفتنی است، دوازدهمین دوره مسابقات سراسی حفظ قرآن برگزیدگان شعب موسسه قرآن و نهج البلاغه از 25 لغای 28 مهرماه با حضور بیش از 300 حافظ قرآن کریم در مجتمع فرهنگی یاوران حضرت مهدی(عج) برگزار شد.

بازدیدها: 18

کانال موسسه قرآن و نهج البلاغه را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای ورود به مدرسه کلیک کنید

مدرسه هنر تلاوت