تبليغات و اطلاع‌رسانی در خصوص طرح ملی تلاوت قرآن افزايش يابد

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

مرتضی خدمتكار، رئيس اداره آموزش مركز هماهنگی، توسعه و ترويج فعاليت‌های قرآنی در كارگاه‌های آموزشی و توجيهی نخستين طرح ملی تلاوت قرآن كريم كشور كه عصر روز گذشته، 7 مهرماه با حضور 80 نفر از مسئولان اجرايی اين طرح در 13 استان در مشهد برگزار شد، بيان كرد: مطمئنا خروجی طرح ملی تلاوت قرآن كريم مطلوب رضای حق خواهد بود.


خدمتكار با بيان اينكه اين طرح در 13 استان كشور و 10 مؤسسه اجرا می‌شود، اظهار كرد: در هر استان يک مؤسسه قرآنی را به عنوان مجری انتخاب كرديم كه در اين ميان مجريان طرح، تيمی متشكل از ارزيابان و اساتيد استانی و مسئولان مؤسسه هستند.


رئيس اداره آموزش مركز هماهنگی، توسعه و ترويج فعاليت‌های قرآنی كشور بيان كرد: هم اكنون در هر استان يک مؤسسه وجود دارد ولی مؤسسات ديگری در آينده به آن اضافه خواهد شد.


وی گفت: بايد تبليغات و اطلاع‌رسانی در اين طرح افزايش يابد و از آن جايی كه اين طرح بسيار مهم بوده طوری برنامه‌ريزی شده تا بعد از 2 سال خروجی خوبی را شاهد باشيم و بتوانيم از تمام ظرفيت‌ها استفاده كنيم.


خدمتكار با اشاره به انعقاد تفاهم ‌نامه‌های طرح ملی تلاوت قرآن كريم، گفت: تفاهم‌نامه‌ای را با مؤسسات مجری اين طرح خواهيم داشت كه در چند روز آتی اين تفاهم‌نامه تنظيم می‌شود.


رئيس اداره آموزش مركز هماهنگی، توسعه و ترويج فعاليت‌های قرآنی كشور افزود: مؤسسات مجری اين طرح می‌توانند اگر پيشنهاد خوبی در اين راستا دارند اعمال كنند، همچنين می‌توانند هزينه‌های خود را برآورد كنند تا بتوانيم اين تفاهم نامه را تنظيم كنيم.


وی خاطرنشان كرد: موسسات و ناظران محتوايی و اجرايی بايد هماهنگی خوبی را در اين طرح داشته باشند تا اين طرح به خوبی آغاز و به پايان برسد.


خدمتكار با بيان اينكه بايد ستاد اجرايی و ناظر در استان تشكيل شود زیرا ستاد ناظر بر هر چه بهتر شدن كارها نظارت می‌کند، گفت: ستاد اجرايی نیز باید با انتخاب استاد خوب و با تجربه، بر ایفای نقش اساتید به منظور اجرای هر چه بهتر این طرح تلاش کند.


: iqna

بازدیدها: 1

کانال موسسه قرآن و نهج البلاغه را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای ورود به مدرسه کلیک کنید

مدرسه هنر تلاوت