برگزاری شانزدهمين دوره آزمون اعطای مدرك كارشناسی و بالاتر به حفاظ قرآن

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

شانزدهمين دوره آزمون اعطای مدرك تحصيلی به حفاظ كل قرآن كريم از 17 تا 23 شهريورماه با حضور هزار و 200 حافظ كل قرآن و با همكاری سازمان سنجش آموزش كشور برگزار می‌شود.


اين آزمون شفاهی از صبح روز جمعه، 17 شهريورماه با حضور 750 نفر از بانوان حافظ كل قرآن در دانشكده علوم قرآنی تهران وابسته به سازمان اوقاف و امور خيريه آغاز شده است. 450 نفر از آقايان نيز از صبح روز دوشنبه، 20 شهريورماه، تا پنجشنبه، در حضور آقايان داور آزمون خواهند داد.


پيش از اين، زمان حضور هر يك از حافظان در محل آزمون از طريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور و سازمان اوقاف و امور خيريه اعلام شده است. گروهی 25 نفره از داوران ممتاز و بين‌المللی قرآن كريم، حُسن حفظ و صحت قرائت حفاظ را ارزيابی خواهند كرد.


اين آزمون به صورت متمركز فقط در تهران برگزار می‌شود و تمامی شركت‌كنندگان در شهرهای مختلف برای شركت در اين مرحله در تاريخ‌های تعيين شده در دانشكده علوم قرآنی خواهند بود.


اين افراد حافظان كل قرآنی هستند كه مرحله كتبی يعنی شركت در آزمون كارشناسی ‌ارشد را با موفقيت به پايان رسانده و برای مشخص شدن ميزان تسلطشان بر محفوظات بايد امتياز اين مرحله را نيز دريافت كنند.


گفتنی است، آزمون اعطای مدرك تحصيلی به حفاظ كل قرآن هرساله با همكاری سازمان سنجش آموزش كشور و سازمان اوقاف و امور خيريه برگزار می‌شود.


: iqna

بازدیدها: 51

کانال موسسه قرآن و نهج البلاغه را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای ورود به مدرسه کلیک کنید