طرح قرآنی 1446 امشب پايان می‌يابد

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

مراسم اختتاميه طرح قرآنی 1446 امشب، 23 مردادماه، مصادف با 24 ماه مبارك رمضان ساعت 21 در شبستان مصلی امام خمينی(ره) برگزار می‌شود.


معرفی و تجليل از شركت‌كنندگان در مسابقات متعدد اين طرح كه با توجه به حفظ جزء 30 قرآن برگزار شد يكی از بخش‌‌های اين مراسم خواهد بود. اجرای برنامه‌هايی از قبيل تلاوت قرآن، مداحی، سخنرانی و انجام مراسم قرعه‌كشی از ديگر بخش‌های اختتاميه طرح قرآنی 1446 است.


بازديدكنندگان از بيستمين نمايشگاه بين‌المللی قرآن كريم می‌توانند در اين مراسم حضور يابند و در قرعه‌كشی و اعطای جوايز كه ويژه حاضران در مراسم برپا می‌شود، شركت كنند.


گفتنی است، در طرح قرآنی 1446، همانند دوره‌های قبل، شبكه مجازی از مجموعه شبكه‌های صدا و سيما برای اجرای اين طرح تشكيل شد و علاوه بر شبكه قرآن و معارف سيما كه به صورت تخصصی به آموزش حفظ جزء 30 قرآن پرداخت، هر يك از شبكه‌های همكار با اين طرح با حضور كارشناسان حفظ قرآن و براساس نوع مخاطبان خود، توليد و پخش برنامه داشتند.


برنامه تلويزيونی و زنده طرح قرآنی 1446 كه بعد از ظهرها از آنتن شبكه قرآن و معارف سيما پخش شد طی مدت اجرای اين طرح، تمامی سوره‌های جزء 30 قرآن را با حضور كارشناسان و قرآن‌آموزانی كه خود از حفاظ قرآن بودند طرح و نكاتی از آن‌ها را بيان كرد.


: iqna

بازدیدها: 1

کانال موسسه قرآن و نهج البلاغه را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای ورود به مدرسه کلیک کنید