ثبت نام 1200 جوان قمی در طرح تربیت حافظان قرآن کریم

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت الاسلام علی عزیزی، طرح تربیت قرآن کریم را طرحی نوین در عرصه خدمت به رفع محجوریت قرآن کریم دانست و اظهار کرد: این طرح به فرموده مقام معظم رهبری با هدف تربیت یک میلیون حافظ قرآن کریم در کشور اجرایی شده است.


 وی خاطرنشان کرد: تعهد استان قم در اجرای این طرح، تربیت 4 هزار حافظ قرآن کریم در سال جاری است که تاکنون با تبلیغات انجام شده، بیش از یک‌هزار و 200 نفر برای شرکت در این طرح ثبت نام کرده‌اند که پس از ماه مبارک رمضان، کلاس‌های آموزشی آن آغاز می‌شود.


معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه تاکنون بیش از 30 درصد تعهدات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم نسبت به طرح تربیت حافظان قرآن کریم اجرایی شده است، عنوان کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم تبلیغات طرح تربیت حافظان قرآن کریم را در سطح شهر و استان قم آغاز کرده است که علاقه‌مندان به شرکت در طرح می‌توانند با حضور در آستان مقدس امامزادگان، به طور رایگان در طرح تربیت حافظان قرآن کریم شرکت کنند.


وی بیان کرد: این طرح که در شهریورماه آغاز می‌شود، تا پایان بهمن‌ماه سال جاری ادامه خواهد یافت که با توجه به برگزاری مسابقات حفظ پس از دوره تربیت حافظان، به سه نفر نخست کمک هزینه‌های حج عمره، سفر به عتبات عالیات و مشهد مقدس اهدا خواهد شد.


: farsnews

بازدیدها: 1

کانال موسسه قرآن و نهج البلاغه را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای ورود به مدرسه کلیک کنید