مسابقه ملی «علی بن ابيطالب(ع)؛ خورشيد ناشناخته» برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

به گزارش روابط عمومی موسسه قرآن و نهج البلاغه کشور ، مدیر موسسه قرآن و نهج البلاغه در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر تصریح کرد: مسابقه غیرحضوری کتابخوانی با عنوان “علی بن ابیطالب(ع) خورشید ناشناخته” در سراسر کشور برگزار می شود.


حجت الاسلام والمسلمین محمد رضازاده جویباری با بیان اینکه شرکت در این مسابقه به صورت غیرحضوری است، ابراز داشت: علاقمندان به دو صورت می توانند کتاب را تهیه و در این مسابقه شرکت کنند: یک مورد از طریق مراجعه به سایت موسسه قرآن و نهج البلاغه به آدرس www.2noor.com و یا از طریق مراجعه به دفتر مرکزی این موسسه، کتاب را تهیه نمایند.


وی عنوان کرد: همچنین علاقمندان شرکت در این مسابقه می توانند کتاب مذکور را از شعب و نمایندگی های موسسه قرآن و نهج البلاغه در سراسر کشور، مراکز و موسسات قرآنی کشور تهیه و در مسابقه شرکت کنند.


حجت الاسلام والمسلمین رضازاده جویباری با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقه کتابخوانی گفت: هدف اصلی ما از برگزاری این مسابقه آشنایی مردم بویژه جوانان و نوجوانان میهن اسلامی با زندگانی و سیره عملی امام متقیان حضرت علی(ع) است.


مدیر موسسه قرآن و نهج البلاغه ادامه داد: این بهترین فرصتی است که پیروان آن امام همام تا حد امکان به جزییات و ظرافت های زندگی آن حضرت بیشتر آگاهی پیدا کنند و راه و روش آن حضرت را در زندگی خود الگو قرار دهند.


حجت الاسلام والمسلمین رضازاده جویباری با اشاره به محتوای کتاب اظهار داشت: محتوای کتاب برگزیده ای از کتب شخصیت های دینی و علمی همچون حضرات آیات عظام مکارم شیرازی ، جوادی آملی، سبحانی، استاد شهید مطهری و مرحوم دکتر سید جعفر شهیدی است.


وی همچنین به جوایز این مسابقه اشاره و عنوان کرد: به 110 نفر از افرادی که بالاتر از 90 امتیاز را کسب کنند به قید قرعه جوایز ارزشمندی از قبیل کمک هزینه عمره مفرده، عتبات عالیات و مشهد مقدس اهدا می شود.


مدیر موسسه قرآن و نهج  البلاغه با اشاره به پایان زمان شرکت در این مسابقه تصریح کرد: شرکت کنندگان در این مسابقه باید پاسخنامه های خود را حداکثر تا تاریخ 22بهمن ماه به آدرس این موسسه ارسال کنند. همچنین قرعه کشی نیز در اسفند ماه انجام خواهد شد.
حجت الاسلام والمسلمین رضازاده جویباری در پایان گفت: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 7745480 و 7839034 با پیش شماره 0251 تماس حاصل کنند.


 


یاداور می شویم که سوالات و پاسخنامه در انتهای کتاب قرار دارد.


جهت تهیه کتاب بر روی لینک ذیل کلیک کنید:


 


بازدیدها: 2

کانال موسسه قرآن و نهج البلاغه را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای ورود به مدرسه کلیک کنید