بخش بين‌الملل نمايشگاه قرآن نهم مرداد افتتاح می‌شود

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

علی آقانوری، مدير بخش بين‌الملل بيستمين نمايشگاه بين‌المللی قرآن كريم، ضمن بيان اين مطلب گفت: مراسم افتتاحيه بخش بين‌الملل نهم مردادماه پس از مراسم افطار ساعت 21:30 در مصلای تهران برگزار خواهد شد.


علی آقانوری در ادامه افزود: در بخش بين‌الملل نمايشگاه، هنرمندان و پژوهشگران كشورهای مختلف در دو حوزه هنری و پژوهشی آثار خود را عرضه می‌كنند و از شخصيت‌های علمی، پژوهشگران، هنرمندان و چهره‌های شاخص قرآنی تعدادی از كشورها اعم از بانوان و آقايان برای حضور در اين بخش دعوت به عمل آمده است.


مدير بخش بين‌المللی بيستمين نمايشگاه قرآن همچنين تصريح كرد: شركت‌كنندگان در بخش بين‌الملل روز جمعه، ششم مردادماه، وارد ايران خواهند شد و بنگلادش، افغانستان، روسيه، فيليپين، پاكستان، غنا، الجزاير، تركيه، لبنان، تاتارستان، بوسنی و هرزگوين و سوريه از جمله كشورهای شركت‌كننده در اين بخش هستند.


وی خاطرنشان كرد: اين بخش به مدت 10 روز در نمايشگاه فعاليت خواهد كرد و طی اين ايام آثار هنری و تابلوهای قرآنی كشورهای شركت‌كننده در معرض ديد عموم قرار خواهد گرفت.


علی آقانوری همچنين گفت: امسال با اهتمام به بحث بيداری اسلامی تلاش كرده‌ايم، پژوهشگرانی با اين رويكرد در بخش بين‌الملل نمايشگاه قرآن حضور پيدا كنند و نشست‌ها و ديدارهای متنوعی برای آنان برگزار شود.


آقانوری ابراز اميدواری كرد كه هنرمندان شركت‌كننده در بخش بين‌الملل پس از بازگشت به كشورشان، عملكرد قرآنی جمهوری اسلامی ايران را منتقل كنند.


وی تأكيد كرد: انعكاس فعاليت‌های قرآنی ايران در خارج از كشور از مهم‌ترين اهداف بخش بين‌الملل نمايشگاه بين‌المللی قرآن كريم است كه ان شاء الله به درستی منعكس خواهد شد.


مدير بخش بين‌الملل بيستمين نمايشگاه بين‌المللی قرآن در پايان اظهار كرد: اميدواريم با حضور اصحاب رسانه در نمايشگاه و مصاحبه با هنرمندان و پژوهشگران، فعاليت‌های آنان از زبان خودشان بازتاب داشته باشد.


: iqna

بازدیدها: 1

کانال موسسه قرآن و نهج البلاغه را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای ورود به مدرسه کلیک کنید