توزيع بسته‌های آموزش قرآن از 15 روز ديگر در سراسر كشور آغاز می‌شود

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

سازمان دارالقرآن الكريم با هدف آموزش علاقه‌مندان به فراگيری علوم و فنون قرآن كريم به ويژه در مناطق محروم، همچنين افرادی كه شرايط حضور در كلاس‌های حضوری را ندارند، بسته‌های آموزشی را تهيه و به زودی توزيع خواهد كرد.


هر بسته به فاصله 15 روز از بسته آموزشی ديگر برای استفاده علاقه‌مندان عرضه خواهد شد. ادارات كل تبليغات اسلامی استان‌ها و انتشارات بصائر در تهران از 15 روز آينده توزيع اين بسته‌ها را آغاز خواهند كرد.


بسته‌های آموزش مكاتبه‌ای «روخوانی و روان‌خوانی قرآن كريم» نخستين بسته‌ای است كه ارائه خواهد شد. اين بسته شامل نرم‌افزارهای آموزشی با تدريس محمد خواجوی به همراه كتاب روخوانی و روان‌خوانی «نور» تأليف احمد حاجی‌شريف و محمد خواجوی است.


همچنين بسته آموزشی «تجويد مقدماتی يك» شامل لوح فشرده‌ای با تدريس سيدمحسن موسوی‌بلده، مدرس و پيشكسوت قرآن، همراه با كتاب «حلية‌القرآن 1» عرضه خواهد شد.


بسته آموزشی سوم سازمان دارالقرآن الكريم ويژه «فصيح‌خوانی» قرآن كريم است كه با تدريس «حسين اخوان‌اقدم» عرضه آن پس از دو بسته قبلی آغاز می‌شود.


گفتنی است، نرم‌افزار «ترجمه و ترتيل گويای قرآن كريم» با ترجمه قرآن حجت‌الاسلام حسين انصاريان و با صدای عباس سليمی، پيشكسوت قرآنی در اين بسته‌ها عرضه خواهد شد.


: iqna

بازدیدها: 6

کانال موسسه قرآن و نهج البلاغه را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای ورود به مدرسه کلیک کنید

مدرسه هنر تلاوت