راه‌اندازی مراكز آموزش تخصصی قرآن در سراسر كشور

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

مهدی قره شیخ لو در مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی صراط المستقیم قزوین که عصر جمعه ۵ خرداد برگزار شد با اعلام راه اندازی مراکز آموزش تخصصی قرآن در سراسر کشور گفت: این مراکز با هدف جذب و شناسایی نخبگان قرآنی و آموزش تخصصی مباحث قرآنی به فعالین قرآنی در استان‌های سراسر کشور راه اندازی خواهد شد.


وی با اشاره به راه اندازی انجمن خیرین قرآنی گفت: این انجمن سال گذشته با شعار هر ایرانی یک خیر قرآنی با هدف جلب و جذب مشارکت‌های مردمی در جهت توسعه فعالیت‌های قرآنی تاسیس شد.


قره شیخ لو گفت: اگر هر ۷۵ میلیون جمعیت کشور هر کدام ماهیانه مبلغ هزار تومان برای فعالیت‌های قرآنی در سراسر کشور اختصاص دهند هر ساله بودجه‌ای برابر چندین میلیون تومان جمع آوری می‌شود که می‌توان از آن در جهت گسترش فعالیت‌های قرآنی بهره گرفت.


رئیس سازمان دارالقرآن کشور با اشاره به شور و اشتیاق مردم برای شرکت در فعالیت‌های مذهبی گفت: اعتقاد داریم که می‌توان با همکاری مردم و هماهنگی نهاد‌های ذی ربط،‌‌ همان اتقاقی که در ماه محرم برای برگزاری مراسم عزاداری به وجود می‌آید در ماه مبارک رمضان برای فعالیت‌های قرآنی به وجود آورد و این امر با مشارکت مردم فعالیتی قابل اجرا در سراسر کشور است.


: iqna

بازدیدها: 3

کانال موسسه قرآن و نهج البلاغه را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای ورود به مدرسه کلیک کنید