برگزاری مرحله نهایی مسابقات سراسری قرآن بسیج(به همت موسسه قرآن و نهج البلاغه)

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

حسن عسگری، رئيس دارالقرآن بسيج كشور، با اعلام اين خبر گفت: بيست‌ويكمين‌ دوره مسابقات سراسری قرآن كريم بسيجيان سراسر كشور از روز سه‌شنبه، 12 ارديبهشت ماه، به مدت سه روز در سازمان بسيج مستضعفين برگزار خواهد شد.


وی در ادامه افزود: در اين دوره از رقابت‌ها نزديك به 200 نفر شركت كننده حضور خواهند داشت كه در هفت رشته قرائت قرآن كريم، مفاهيم قرآن كريم، حفظ كل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء، حفظ پنج جزء و حفظ جزء سی‌ام قرآن كريم و در مدت سه روز با هم به رقابت خواهند پرداخت.


رئيس دارالقرآن بسيج كشور با اشاره به اينكه مسابقات بسيج به صورت يك سال در ميان ويژه بانوان و آقايان برگزار خواهد شد، تصريح كرد: بيست‌ويكمين دوره مسابقات بسيج ويژه آقايان برگزار می‌شود و اين مسابقات در سال آينده ويژه بانوان خواهد بود.


حسن عسگری عنوان كرد: به اين خاطر در برنامه افتتاحيه اين مسابقات مراسم زيادی را در نظر نگرفته‌ايم كه بسياری از شركت كنندگان از شهرهای دور در اين رقابت‌ها شركت می‌كنند كه برای راحتی اين عزيزان برنامه افتتاحييه جمع و جوری را در نظر گرفته‌ايم كه در آن فقط تلاوت قرآن و اشاره‌ای به آيين‌نامه مسابقات خواهد شد.


وی در ادامه در مورد مراسم اختتاميه اين مسابقات اظهار كرد: مراسم اختتاميه مسابقات 14 ارديبهشت ماه و از ساعت 9:30 صبح در سالن 5 آذر سازمان بسيج مستضعفين برگزار خواهد شد.


این مسابقات با همکاری موسسه قرآن و نهج البلاغه برگزار می شود و از مهم‌ترين برنامه‌های مراسم اختتاميه بيست‌ويكمين دوره مسابقات سراسری قرآن كريم بسيجيان كشور علاوه بر تلاوت قرآن كريم، سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمين كاظم صديقی، امام جمعه تهران و سردار محمدرضا نقدی رئيس سازمان بسيج مستضعفين خواهد بود.

بازدیدها: 2

کانال موسسه قرآن و نهج البلاغه را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای ورود به مدرسه کلیک کنید